Форма входу

[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
ФОРУМ » Травматологія, артроскопія, ортопедія у Львові » Василь Рокита » Болить коліно
Болить коліно
ГостьДата: Неділя, 2013-10-13, 09:05 | Повідомлення # 1
Група: Гості





Болить коліно після того як пограю футбол і піду відпочивати,що робити?
 
rokyДата: Неділя, 2013-10-13, 19:52 | Повідомлення # 2
Головний на сайті
Група: Адміністратори
Повідомлень: 199
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго дня. Причин може бути багато. Потрібний огляд коліна
 
ГостьДата: Четвер, 2013-12-12, 22:05 | Повідомлення # 3
Група: Гості





Доброго дня.
Ситуація наступна. Ще давніше після тренування ніг ввечері, або наступного дня в мене нили коліна. Але це досить швидко проходило(до наступного дня+ можливий дискомфорт в колінах залишався ще на день). Так було 2 рази. Потім на тренуванні відчув саме праве коліно. Але за 2 дні знову все пройшло. Була перерва в тренуваннях в 2 тижні. В кінці 2-го тижня мені довелось досить інтенсивно і тривалий час йти пішки. Наступного дня почало боліти це ж коліно. В цей день мені знову довелось йти трохи пішки, і під час цього коліно сильніше почало нити. З цього часу вже тиждень відчуваю періодичний легкий біль+дискомфорт в коліні. При навантаженнях(ходьба, або стояння в маршрутці) відчуваю більше ділянку над коліном, або трішки лівіше над коліном(якщо дивитись на нього). Тренування припинив. Мажу мазь з екстрактом живокосту наніч. За цей тиждень стало трішки краще. Знайомий масажист деформації коліна не виявив.
Буду вдячний за поради, бо через тиждень планується поїздка в гори(сноубординг). Хотілось би знати, наскільки ця поїздка реальна з моїм коліном, і про подальші мої дії.
 
rokyДата: Четвер, 2013-12-12, 22:49 | Повідомлення # 4
Головний на сайті
Група: Адміністратори
Повідомлень: 199
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго дня. Проблема може бути як з хрящем, так і з меніском. Потрібний клінічний огляд коліна, можливо "хороше" МРТ (1,5 Тл). Тоді вирішити про лікування. А, в принципі, іхати на сноубординг можна:-)
 
ГостьДата: Четвер, 2013-12-12, 22:57 | Повідомлення # 5
Група: Гості





А коли саме можна прийти на огляд?
 
rokyДата: Четвер, 2013-12-12, 22:58 | Повідомлення # 6
Головний на сайті
Група: Адміністратори
Повідомлень: 199
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Давайте 16.12 13.00
 
ГостьДата: Четвер, 2013-12-12, 23:01 | Повідомлення # 7
Група: Гості





16.12 можу лише з 16-тої години
 
rokyДата: Четвер, 2013-12-12, 23:49 | Повідомлення # 8
Головний на сайті
Група: Адміністратори
Повідомлень: 199
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Добре, давайте на 16.00
 
ФОРУМ » Травматологія, артроскопія, ортопедія у Львові » Василь Рокита » Болить коліно
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: