Травма колінного суглоба - Форум травматології, ортопедії

Понеділок, 23.10.2017, 03:17
PDA Вітаю Вас Гость
Головна | Реєстрація | Вхід
Рокита Василь Григорович
Лікар травматолог, ортопед, м.Львів
тел. (097) 616-80-39

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 3123»
Форум травматології, ортопедії » Форум травматологів, ортопедів у Львові » Вхід на форум » Травма колінного суглоба
Травма колінного суглоба
ГостьДата: Вівторок, 08.01.2013, 21:44 | Повідомлення # 1
Група: Гості

Добрий вечір. Була травма коліна при грі у футбол, щось хруснуло, потім не міг розігнути ногу. За тиждень пройшло, але зараз при фізичному навантаженні відчуваю дискомфорт, важко ходити по сходах. Що це? меніск? Що робити?

rokyДата: Середа, 09.01.2013, 00:50 | Повідомлення # 2
Головний на сайті
Група: Адміністратори
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Добрий вечір. Так, можливо це меніск, але не виключено і пошкодження хряща. Потрібна очна консультація, огляд, можливо є необхідність у МРТ. Не зволікайте, звертайтесь.

ГостьДата: Субота, 19.01.2013, 23:25 | Повідомлення # 3

Порадьте як жити без передньої хрестовидної звязки в правому коліні, в мене вона розірвалась і лікар її видалив, чи можна дальше повноцінно жити і займатися спортом. Лікар сказав що все добре і нічого робити більше не треба. Після операції пройшло 7 місяців. Займаюсь в спорзталі вже 4 місяці, активно розробляю ногу, роблю пробіжки на тренажері. Видно позитивну динаміку, нога вже майже повністю згинається і розгинається. Дякую.

rokyДата: Неділя, 20.01.2013, 15:03 | Повідомлення # 4
Головний на сайті
Жити без передньої хрестоподібної зв'язки (ПХЗ) можна, це не серце,
інше питання яка якість цього життя і які наслідки можуть бути.
ПХЗ основний стабілізатор коліна, якщо вона повністю пошкоджена, і є нестабільність, повноцінно займатись спортом, бігати, кататись на лижах не можна. Наслідки можуть бути у вигляді пошкдження менісків, хряща коліна, хронічного синовіту, раннього артрозу, інших зв'язок, і навіть при сильних навантаженнях і травмі до переломів. Якщо якість життя не влаштовує, зв'язку потрібно відновлювати. Потрібний очний огляд для вирішення подальшої тактики. Будь ласка, звертайтесь.

ГостьДата: Вівторок, 05.02.2013, 01:25 | Повідомлення # 5

доброго вечора,мені 07,06,2012 робили операцію на пхз я після 3ох місяців реабілітації пішов на роботу а тепер я не можу повністю присісти відчуваю біль у коліні що мені порадите?

rokyДата: Вівторок, 05.02.2013, 17:55 | Повідомлення # 6
Головний на сайті
Добрий день. Причин може бути багато: циклоп-синдром, синдром інфрапателярної контрактури, внутрішньосуглобові зрощення, кальцифікація зв'язки, осифікація, артрофіброз задніх відділів, технічні помилки первинної реконструкції ПХЗ. Потрібна очна консультація.

ГостьДата: Понеділок, 18.02.2013, 22:21 | Повідомлення # 7

Добрий вечір!! Я невдало приземлилася на коліно, змістилася чашечка, в травмпункті наклали гіпс на 10 днів, сказали з коліном все ок, є пошкодження звязок...в мене таке запитання, як після гіпсу правильно розробляти колінні мязи і чи існує можливість, що чашечка зміщатиметься (наслухалася від "спеціалістів", що якщо чашечка змістилася раз, то таке може повторятися і при невеликих фізичних навантаженнях)??
Дякую)

rokyДата: Понеділок, 18.02.2013, 22:32 | Повідомлення # 8
Головний на сайті
Добрий вечір. Іммобілізація, тобто гіпс, потрібна на 3 тижні, плюс поприймати знеболюючі, протизапальні, відновлюючі препарати. Потім поступова розробка рухів, ЛФК, масаж. З Ваших слів точно сказати не можна, але можливо це травматичний вивих надколінка, хоча не виключено і іншу патологію. Потрібна очна консультація для уточнення діагнозу і тактики.

ГостьДата: П`ятниця, 08.03.2013, 22:55 | Повідомлення # 9

Доброго вечора!!! Місяць тому потягнув ногу, в коліні відчув сильний натяг і різку біль мязів, коліно набрякло! Неможу повністю зігнути коліно, болів нема! Будь ласка порадьте що це може бути?

rokyДата: Субота, 09.03.2013, 11:30 | Повідомлення # 10
Головний на сайті
Доброго дня. Може бути і пошкодження зв'язок коліна, сухожилків, так і внутрішньосуглобові проблеми: меніски, хрящ, ПХЗ, ЗХЗ. Потрібна очна консультація, огляд для уточнення діагнозу. Звертайтесь

олександрДата: Вівторок, 04.06.2013, 20:36 | Повідомлення # 11

Добрий день дав навантаження на коліно і відчув біль через 2 години не міг ходити
Потім не ходив нога бідьш менш зажила посходах ходити не міг
Черес місяць тобто зарас вже хожу біль легенький але присідати не можу!
Думав весь час що це связки бо при розгинані весь час є хрускіт пив спеціальні вітаміни
Але тепер думаю що це може бути меніск ?

rokyДата: Вівторок, 04.06.2013, 20:43 | Повідомлення # 12
Головний на сайті
Добрий день. Так, не виключено. Потрібний очний огляд. Дзвоніть

ОлександрДата: Вівторок, 04.06.2013, 21:40 | Повідомлення # 13

Зарас можна зателефонувати?

rokyДата: Середа, 05.06.2013, 07:04 | Повідомлення # 14
Головний на сайті
Дзвоніть, щоб узгодити день і час консультації

ГостьДата: Середа, 19.06.2013, 17:54 | Повідомлення # 15

Доброго дня,скажіть будь ласка з якої години Ви завтра приймаєте?

rokyДата: Середа, 19.06.2013, 19:20 | Повідомлення # 16
Головний на сайті
Доброго дня. На роботі з 09.00 до 15.00. Попередньо бажано передзвонити

ГостьДата: Середа, 09.10.2013, 11:40 | Повідомлення # 17

Місяць тому мені зробили артроскопію колінного суглобу бо був синовіт. Зясували, що підірвана ПХЗ. Зробили рубець. Три тижні я ходив на милицях, а дальше повільне розроблення суглобу. Чи потрібне при цьому ще медикаментозне лікування

rokyДата: Середа, 09.10.2013, 17:17 | Повідомлення # 18
Головний на сайті
Як правило, не потрібне

ГостьДата: Четвер, 10.10.2013, 16:39 | Повідомлення # 19

Доброго дня. 13 вересня мені зробили артроскопію коліна (був синовіт через підірвану ПХЗ), через тиждень зробили пункцію бо накопичився випіт і коліно набрякло, ввели в суглоб депроспан. Вчора я помітила, що коліно знову набрякло. Це допустимо? Чи потрібно знову пунктувати?

rokyДата: Четвер, 10.10.2013, 22:20 | Повідомлення # 20
Головний на сайті
Доброго вечора. Набряк може бути, а чи пунктувати, потрібно бачити коліно

ГостьДата: Понеділок, 21.10.2013, 16:21 | Повідомлення # 21

добрий вечір,7 вересня отримав травму коліна,ренген показав що кості цілі а при проходженні УЗД виявили набряк медіальної колатеральної зв"язки та синовіїт, два рази брали пунцію,нога у гіпсі

rokyДата: Вівторок, 22.10.2013, 09:12 | Повідомлення # 22
Головний на сайті
Для відновлення медіальноі колатеральноі зв'язки достатньо 3 тижнів іммобілізаціі. Але потрібен огляд коліна для виключення інших пошкоджень

ГостьДата: П`ятниця, 01.11.2013, 20:39 | Повідомлення # 23

Добрий вечір.чи може бути ускладненч, якщо при травмі меніска відмовитись від операції?

rokyДата: Субота, 02.11.2013, 22:06 | Повідомлення # 24
Головний на сайті
Добрий вечір. Так, може. Це як блок суглоба, пошкодження хряща

ГостьДата: Неділя, 03.11.2013, 22:46 | Повідомлення # 25

на тренеровці впала, вискочила колінна чашечка, поки ішла додому ще декількп раз повторялось. Врачі діагностували розрив меніска, сказали робити операцію. Проте так як мененічого не турбувало від операції відмовилась. Через деякий час помітила, що при ходьбі інколи чашечка сходить у бік.

rokyДата: Понеділок, 04.11.2013, 12:53 | Повідомлення # 26
Головний на сайті
З Ваших слів, виглядає на звичний вивих надколінка. На предмет пошкодження меніска і вивиху надколінка потрібний очний огляд коліна

ГостьДата: Неділя, 15.12.2013, 21:47 | Повідомлення # 27

Доброго вечора.В мене проблема з коліном почалась десь 2 роки тому.Починало спочатку "клинити "коліно,доводилось вивертати ногу щоб стало на місце.Рік тому на тренуванні з волейболу різко присіла,і почався поступовий біль на задній поверхні,під коліном.Нога стала в напівзігнуте положення,не розгиналась і не згиналась,боліла також гомілка.Приймала лікування.В червні знову так само,робула УЗІ коліна,нічого не знайшли,тільки мало рідини в коліні.Тепер 2 дні тому знову так само.Порадьте будь ласка,що це може бути за проблема і як вилікувати коліно а не залікувати

rokyДата: Понеділок, 16.12.2013, 00:44 | Повідомлення # 28
Головний на сайті
З Ваших слів це блок суглобу, в переважній більшості випадків стається при пошкодженні менісків. Лікування оперативне, потрібно робити артроскопію

ГостьДата: Вівторок, 17.12.2013, 16:59 | Повідомлення # 29

Я зробила вчора УЗІ коліна і теж виявили пошкодження менісків,але я не можу зрозуміти яке саме пошкодження.Чи обовязково робити артроскопію?Чи можливо можна обійтись без оперативного втручання?А якщо ні,т які будуть наслідки в майбутньому і чи можливо взагалі займатись спортом(волейбол).Дякую

rokyДата: Вівторок, 17.12.2013, 17:33 | Повідомлення # 30
Головний на сайті
Пошкодження менісків лікується оператино, артроскопічно. На жаль, пошкодження менісків не лікується консервативно, не заживають. Лише якщо пошкодження локалізується у паракапсулярній зоні, його можна попробувати зшити, і це артроскопічно. Більше діагностично цінний метод обстеження це МРТ. Наслідки на майбутнє - пошкодження хряща коліна, а це перші прояви артрозу.

ГостьДата: Вівторок, 17.12.2013, 18:19 | Повідомлення # 31

Дякую за інформацію,буду робити МРТ.Скажіть,будь ласка,якщо я зроблю артроскопію,чи зможу потім повноцінно працювати,тому що в мене стояча робота і чи змоожу грати далі волейбол?

rokyДата: Вівторок, 17.12.2013, 18:26 | Повідомлення # 32
Головний на сайті
МРТ має бути не менше 1,5 Тл (індукція магнітного поля). Після артроскопіі наступати на ногу, згинати, ходити можна вже на другий день. І в майбутньому, звичайно, можна і треба займатися звичними Вам заняттями:-)

ГостьДата: Вівторок, 17.12.2013, 18:34 | Повідомлення # 33

Дякую,ви мене порадували...бо мої родичі думають навпаки,що займатись фізично не можна.Я ніяк не можу доказати їм протилежне

rokyДата: Вівторок, 17.12.2013, 19:33 | Повідомлення # 34
Головний на сайті
Не впевнений, що відповів на всі Ваші запитання. Бажано було б оглянути клінічно коліно

ГостьДата: Вівторок, 17.12.2013, 20:54 | Повідомлення # 35

На цьому тижні коліно оглянуть в Ужгороді..і я буду знати напевно,яка в мене саме проблема.Якщо Вас цікавить ,я можу написати результат і для себе хочеться також знати Вашу професіональну думку

rokyДата: Вівторок, 17.12.2013, 21:39 | Повідомлення # 36
Головний на сайті
Об'єктивною може бути тоді, коли сам оглядаєш:-) так це суб'єктивно... У всякому разі - успіхів.

svih4Дата: Вівторок, 30.12.2014, 10:14 | Повідомлення # 37
Рядовой
Група: Користувачі
Нагороди: 0
Доброго ранку )  2 місяця назад на футболі розірвав пхз , далі операція - видалення звязки . Проблема в наступному: коли стаю на 2 ноги то хворе коліно відносно здорового вилазить до переду на 1 сантиметр,  чи можливо за допомогою фіз. вправ. вправити його і що порадите ?  На хвору ногу стаю , але йду не впевнено і при ходьбі до кінця ще не розгинаю ногу (  Дякую .

rokyДата: Вівторок, 30.12.2014, 19:01 | Повідомлення # 38
Головний на сайті
Доброго дня. Потрібно оглянути коліно, провести клінічні тести. Ймовірно, у Вас нестабільність коліно і потрібно відновлювати ПХЗ

svih4Дата: Вівторок, 30.12.2014, 20:39 | Повідомлення # 39
Рядовой
Ще раз доброго вечора ) Що означає відновлювати ПХЗ ? це операція по заміні штучної звязки ? Можливо найблищим часом буду звертатись за консультацією  Дякую )

rokyДата: Неділя, 04.01.2015, 22:12 | Повідомлення # 40
Головний на сайті
Пластика ПХЗ - беруться власні сухожилки з привідної групи м'язів стегна, формується зв'язка і фіксується під артроскопічним контролем

kladovucheДата: Вівторок, 10.02.2015, 14:36 | Повідомлення # 41
Рядовой
доброго дня, потрібно порада! 10 місяців тому розірвав (ПХС) в грудні мені зробили операцію, сьогодні вже 2 місяці після операції, я відчуваю дискомфорт в коліні і до того ж набирається рідина, нога повністю не розгинається, і згинається на 50%((((

rokyДата: Вівторок, 10.02.2015, 20:24 | Повідомлення # 42
Головний на сайті
Доброго дня. У Вас зараз період реабілітації: розробки рухів і відновлення м'язів стегна. Незначний синовіїт допустимий. Але професійно і коректно можна сказати лише після клінічного огляду коліна.

natalochka-super05Дата: Середа, 11.03.2015, 20:11 | Повідомлення # 43
Рядовой
Добрий вечір! Нещодавно зробила УЗД колінного суглоба (після травми)...діагноз-пошкодження медіальної колатеральної звязки та медіального менікса...що робити? начиталася уже в і-неті усіляких жахів...нога і досі болить у коліні((

rokyДата: Середа, 11.03.2015, 22:54 | Повідомлення # 44
Головний на сайті
Добрий вечір. Потрібно прийти на консультацію, клінічно оглянути коліно. Висновок УЗД це не діагноз клінічний.

АндреДата: П`ятниця, 13.03.2015, 16:32 | Повідомлення # 45
Рядовой
Добрий день . 18. 07 14 мені зроблена артроскопія пхз. При щоденній реабілітації на сьгодні нога : на згинання не вистачає 50 градусів, на розгинання - 20 градусів. Якщо з ногою активно ( Реабілітолог) попрацювати , тоді амплітуда відновлюється до амплітуди здорової ноги. Що це таке?

rokyДата: П`ятниця, 13.03.2015, 18:50 | Повідомлення # 46
Головний на сайті
Потрібний клінічний огляд коліна, можливо, МРТ.

АндреДата: Субота, 14.03.2015, 09:23 | Повідомлення # 47
Рядовой
Зробив томографію . Є осифікація в передній частині . Лікар не дає гарантій , якщо її забрати , то проблема зникне, тому є питання операції і поставлення100 % діагнозу.

rokyДата: Неділя, 15.03.2015, 16:03 | Повідомлення # 48
Головний на сайті
Потрібно бачити томограми, оглянути коліно

НадяДата: Понеділок, 16.03.2015, 11:57 | Повідомлення # 49
Рядовой
Доброго дня! Невдало присіла і різко встала, відчула сильний біль і тріск з зовнішньої сторони коліна.Ренген-надрив зовнішніх звязок. Нога в фіксаторі.Є незначний набряк,болі немає, різниця між обємом колін 1.5 см.пройшло 7 днів .Чи є потреба витягувати рідину?

ivan_ugrinivДата: Понеділок, 16.03.2015, 20:31 | Повідомлення # 50
Рядовой
Доброго вечора!!!6 років тому грав у футбол біг наступив на праву ногу відчув хрускіт у коліні і сильну біль упав пару хвилин неміг підвистися думав що перелом!!!Коліно почало напухати але через пару днів пройшло!!!І зараз можу скакати бігати і невідчувати дискомфорту,а можу зробити різкий рух коліна і знову те саме!!!Що таке може бути?

Форум травматології, ортопедії » Форум травматологів, ортопедів у Львові » Вхід на форум » Травма колінного суглоба
Сторінка 1 з 3123»
Пошук:

Рокита Василь Григорович(097) 616-80-39
www.traumatology.at.ua © 2017