Форма входу

[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 13
  • 14
  • »
ФОРУМ » Травматологія, артроскопія, ортопедія у Львові » Василь Рокита » Травма колінного суглоба
Травма колінного суглоба
ГостьДата: Вівторок, 2013-01-08, 23:44 | Повідомлення # 1
Група: Гості





Добрий вечір. Була травма коліна при грі у футбол, щось хруснуло, потім не міг розігнути ногу. За тиждень пройшло, але зараз при фізичному навантаженні відчуваю дискомфорт, важко ходити по сходах. Що це? меніск? Що робити?
 
rokyДата: Середа, 2013-01-09, 02:50 | Повідомлення # 2
Головний на сайті
Група: Адміністратори
Повідомлень: 199
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Добрий вечір. Так, можливо це меніск, але не виключено і пошкодження хряща. Потрібна очна консультація, огляд, можливо є необхідність у МРТ. Не зволікайте, звертайтесь.
 
ГостьДата: Неділя, 2013-01-20, 01:25 | Повідомлення # 3
Група: Гості





Порадьте як жити без передньої хрестовидної звязки в правому коліні, в мене вона розірвалась і лікар її видалив, чи можна дальше повноцінно жити і займатися спортом. Лікар сказав що все добре і нічого робити більше не треба. Після операції пройшло 7 місяців. Займаюсь в спорзталі вже 4 місяці, активно розробляю ногу, роблю пробіжки на тренажері. Видно позитивну динаміку, нога вже майже повністю згинається і розгинається. Дякую.
 
rokyДата: Неділя, 2013-01-20, 17:03 | Повідомлення # 4
Головний на сайті
Група: Адміністратори
Повідомлень: 199
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Жити без передньої хрестоподібної зв'язки (ПХЗ) можна, це не серце,
інше питання яка якість цього життя і які наслідки можуть бути.
ПХЗ основний стабілізатор коліна, якщо вона повністю пошкоджена, і є нестабільність, повноцінно займатись спортом, бігати, кататись на лижах не можна. Наслідки можуть бути у вигляді пошкдження менісків, хряща коліна, хронічного синовіту, раннього артрозу, інших зв'язок, і навіть при сильних навантаженнях і травмі до переломів. Якщо якість життя не влаштовує, зв'язку потрібно відновлювати. Потрібний очний огляд для вирішення подальшої тактики. Будь ласка, звертайтесь.
 
ГостьДата: Вівторок, 2013-02-05, 03:25 | Повідомлення # 5
Група: Гості





доброго вечора,мені 07,06,2012 робили операцію на пхз я після 3ох місяців реабілітації пішов на роботу а тепер я не можу повністю присісти відчуваю біль у коліні що мені порадите?
 
rokyДата: Вівторок, 2013-02-05, 19:55 | Повідомлення # 6
Головний на сайті
Група: Адміністратори
Повідомлень: 199
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Добрий день. Причин може бути багато: циклоп-синдром, синдром інфрапателярної контрактури, внутрішньосуглобові зрощення, кальцифікація зв'язки, осифікація, артрофіброз задніх відділів, технічні помилки первинної реконструкції ПХЗ. Потрібна очна консультація.
 
ГостьДата: Вівторок, 2013-02-19, 00:21 | Повідомлення # 7
Група: Гості





Добрий вечір!! Я невдало приземлилася на коліно, змістилася чашечка, в травмпункті наклали гіпс на 10 днів, сказали з коліном все ок, є пошкодження звязок...в мене таке запитання, як після гіпсу правильно розробляти колінні мязи і чи існує можливість, що чашечка зміщатиметься (наслухалася від "спеціалістів", що якщо чашечка змістилася раз, то таке може повторятися і при невеликих фізичних навантаженнях)??
Дякую)
 
rokyДата: Вівторок, 2013-02-19, 00:32 | Повідомлення # 8
Головний на сайті
Група: Адміністратори
Повідомлень: 199
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Добрий вечір. Іммобілізація, тобто гіпс, потрібна на 3 тижні, плюс поприймати знеболюючі, протизапальні, відновлюючі препарати. Потім поступова розробка рухів, ЛФК, масаж. З Ваших слів точно сказати не можна, але можливо це травматичний вивих надколінка, хоча не виключено і іншу патологію. Потрібна очна консультація для уточнення діагнозу і тактики.
 
ГостьДата: Субота, 2013-03-09, 00:55 | Повідомлення # 9
Група: Гості





Доброго вечора!!! Місяць тому потягнув ногу, в коліні відчув сильний натяг і різку біль мязів, коліно набрякло! Неможу повністю зігнути коліно, болів нема! Будь ласка порадьте що це може бути?
 
rokyДата: Субота, 2013-03-09, 13:30 | Повідомлення # 10
Головний на сайті
Група: Адміністратори
Повідомлень: 199
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго дня. Може бути і пошкодження зв'язок коліна, сухожилків, так і внутрішньосуглобові проблеми: меніски, хрящ, ПХЗ, ЗХЗ. Потрібна очна консультація, огляд для уточнення діагнозу. Звертайтесь
 
ФОРУМ » Травматологія, артроскопія, ортопедія у Львові » Василь Рокита » Травма колінного суглоба
  • Сторінка 1 з 14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 13
  • 14
  • »
Пошук: