Форма входу

[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
ФОРУМ » Травматологія, артроскопія, ортопедія у Львові » Василь Рокита » Болить коліно
Болить коліно
rokyДата: П`ятниця, 2016-03-18, 01:30 | Повідомлення # 141
Головний на сайті
Група: Адміністратори
Повідомлень: 199
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Щоб відповісти на Ваше запитання необхідний клінічний огляд коліна
 
mashkavasko20202Дата: Вівторок, 2016-08-09, 23:51 | Повідомлення # 142
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
добрий день,болить коліно зробив МРТ пошкодженя передньої хрестоподібноі звязки 2ст.контузія латеральних виростків стегнової та великогомілкової кісток.синовіїт
що робити пісяля лікуваня непестає боліти нога
 
rokyДата: Четвер, 2016-08-11, 00:28 | Повідомлення # 143
Головний на сайті
Група: Адміністратори
Повідомлень: 199
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго дня. Ймовірно Вас необхідно оперувати. Необхідний клінічний огляд
 
anzanДата: П`ятниця, 2016-08-26, 18:56 | Повідомлення # 144
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброговечора, шановний лікарю, у моєї матері (81 р) згідно протоколу УЗД правого
колінного суглоба –
Цілісністьвласної зв'язки наколінника не порушена, бокові зв'язки не змінені, при
функціональному тесті цілісність волокна збережена. Суглобові поверхні без
деформацій та оссифікатів.  Впорожнині суглобу візуалізується незначна к-сть патологічної рідини, товщина
прошарку 6,6 мм, з переходом латерально. 
Синювіальна оболонка проліферована до 3-4мм, з дрібними кальценатами.
лівого колінного суглоба, Гіаліновий хрящ виростів стегнової кістки товщиною
1,2 - 2,3 мм, контур хряща нерівний, розмитий, ехогенність не підвищена. По
краях визначаються множинні крайові остеофіти 3-6 мм.
Меніски:
медіальний- цілісність та структура збережені, фрагментації та кальцифікації не виявлено,
контури меніска нечіткі, нерівні, пролабує на1/2.
латеральний- цілісність та структура збережені, фрагментації та кальцифікації не виявлено,
контури меніска нечіткі, нерівні, пролабує на1/2.
Вільнарідина під власною зв'язкою наколінника не визначається.
Впідколінній ямці візуалізується  кистаБейкера 13х18х30 мм.
Лікуваласьі уколами і таблетками і мазями .У результаті - зняття болі натиждень. Далі болить коліно. 2 роки тому перенесла на цій же нозі Оперізуючийгерпес.
Щови порекомендуєте з приводу лікування?
Зповагою, Андрій

Додано (26.08.2016, 16:56)
---------------------------------------------
Забув додати висновок: дегенеративні зміни правого колінного суглобу у вигляді деформуючого гонартрозу.

 
hudyma-rostikДата: Вівторок, 2017-01-17, 20:25 | Повідомлення # 145
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго дня,мені 23 роки ,з 15 років в мене є шишка нище коліна ,пошукавши інформацію в інтернеті по всіх симптомах думаю ,що це хвороба Осгуда Шляттера.Так як я хочу зайнятись пауерліфтингом ,незнаю чи можна давати нагрузки на нього ,якщо ні чи можна вилічити цю травму.
 
rokyДата: Вівторок, 2017-02-07, 16:00 | Повідомлення # 146
Головний на сайті
Група: Адміністратори
Повідомлень: 199
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго дня. Необхідний клінічний огляд коліна. Так, можливо це хвороба Осгуд-Шлаттера. Займатись спортом можна
 
0973644052aДата: Середа, 2018-11-28, 11:28 | Повідомлення # 147
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Добрий ранок. В мене сильно болять коліна. Іноді навіть спати проблема від болю. Перед історія: 17 років тому, впала з семи метрів. Був перелом лівого стегна з вивихом. Робили дві операції. Після того не могла присідати, бо боліло ліве коліно, і не могла бігати, бо іноді ліва нога почала прогинатися в коліні самовільно. В березні цього року послизнулась і впала так, що ліва нога зігнулася повністю в коліні. Через місяць у мене з коліна відкачати 60 мл. рідини і так три рази з інтервалом в один день. Потім ввели в ліве коліно препарат ''Депас'' і через два дні відкачати 60мл. крові з суглоба. Потім був лангет на ногу і повний постільний й режим у стаціонарі. Викачувати кров теж через два дні. Виписали через три тижні, коли зупинили кровотечу в коліні. Дані УЗД колінних суглобів за травень 2018 артозо артрит лівого колінного суглоба 1 - 2 - го ступеню, залишковий синовіт, ''краевые разрастания в левом коленном суставе 1,8 мм.''. УЗД за серпень 2018 артроз лівого колінного суглоба 1 - 2 ступеню, синовіт правого колінного суглоба 1 - го ступеню, синовіт лівого колінного суглоба 1 - 2 - го ступеню. Кіста Байкера 27,5 х 4, 4 мм. лівого колінного суглоба. Меніскопатія лівого колінного суглоба ( часткове пошкодження переднього рога медіального меніска). Крайові розростання лівого колінного суглоба 2 - 4 мм. (у травні було 1,8 мм.). Суглобовий хрящ 2 мм. Рентген не показав травм. На протязі 7 місяців пройшла такий курс лікування: ревмоксикам в/м 1р/ день по п'ять днів два рази, наклофен в/м 2р. на день два курси, діклофенак в/м 1р на день один курс, кеталонг в/м один курс, рансилекс два курси, мукосат в/м ч. день 25 ампул, ксефокам внутрішньосуглобово три блокади, кейвер в/м 2 рази на день 5 днів потім в таблетках по одній три рази на день 6 місяців, кетонал дуо 10 днів, омез по 1 т. 3 рази/ день, тардіферон по 1 таблетці / 2 р. на день. Коліна все одно болять, хоч і не так сильно, як на початку, кров останній раз викачувати у вересні коли робили блокади з ксефокамом (5мл.). Анемія: гемоглобін - 100; СОЄ -20; ЦРБ в нормі, ревмапррби в нормі, мочова кослота крові в нормі, МНО (2,0 - 3, 80. По різному). Температура часто буває 37.0 - 37,2 іноді 37,6. Мій травматолог вже не знає, що зі мною робити. МРТ поки не робила (через відсутність грошей), хоча направлення лікар дав. ШО ЗІ МНОЮ КОЄТЬСЯ??? Дайте відповідь, будь ласка

Додано (28.11.2018, 11:29)
---------------------------------------------
Пройшла по два курси лікування магнітом та ультразвукове з гідрокортизоном

 
rokyДата: П`ятниця, 2018-11-30, 12:57 | Повідомлення # 148
Головний на сайті
Група: Адміністратори
Повідомлень: 199
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго дня. Ймовірно, артроз колінного суглоба, також необхідний клінічний огляд на предмет пошкодження зв‘язок і нестабільності коліна
 
0973644052aДата: Субота, 2018-12-08, 08:49 | Повідомлення # 149
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Скільки коштує консультація у Вас і які потрібно мати при собі дослідження

Додано (08.12.2018, 08:51)
---------------------------------------------
Дякую за відповідь

 
leonid4818Дата: Середа, 2019-08-21, 21:42 | Повідомлення # 150
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго вечора. В мене болить ліве коліно. Після присідання хруст і біль. Хочу зробити МРТ. Є велика підозра що це меніск. Мене цікавить ціна за операцію на меніск. Я розумію що це індивідуальний підхід, але хоча б зорієнтуйте на яку суму розраховувати. Дякую
 
ФОРУМ » Травматологія, артроскопія, ортопедія у Львові » Василь Рокита » Болить коліно
Пошук: