Архів матеріалів - Рокита Василь Григорович, лікар травматолог, ортопед
   
Четвер, 17.01.2019, 15:03
Мобільна версія сайту Вітаю Вас Гость
Головна | Реєстрація | Вхід
Рокита Василь Григорович
Лікар травматолог, ортопед, м.Львів
тел. (097) 616-80-39
Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 »

  У кінці листопада разом з братом і колегами з Києва і Харкова побував на курсах по артроскопії гомілково-ступневого суглоба, нестабільності суглоба, патології ахіллового сухожилля і стопи, що відбулись у навчальному центрі Arthrex, Мюнхен, Німеччина. Викладачі (Німеччина, Англія) читали лекції і разом з ними відпрацьовували це у анатомці. Багато цікавої інформації і нюансів, які потрібно враховувати у щоденній практиці:) 

... Читати далі »

Прикріплення: 1 · 2 · 3 · 4
Переглядів: 831 | Додав: roky | Дата: 26.12.2015 Коментарі

Трикистковий перелом лівого голеностопу

Лікарю ортопеду-тровматологу Рокиті Василю Григоровичу
 

Минуло десять місяців та десять днів і я знов впевнено хожу по землі і літаю в небі! 
 

ДЯКУЮ  ЗА ВАШУ БЕЗДОГАННУ РОБОТУ !!!!! 
 

Інструктор з парашутної підготовки 
 

Громадського об"єднання "Західноукраїнська парашутна асоціація"

Андрій Троцько ... Читати далі »

Переглядів: 871 | Додав: borschaga | Дата: 17.11.2015 Коментарі

У вересні разом з колегою прийняли участь у кадавер-курсі по доступах і остеосинтезу у Австрії, Граці. Насичений 5-денний курс,неймовірна анатомічна база, шикарний склад вчителів, близько 200 учасників з усієї Європи. Отримано велику кількість знань і задоволення)

... Читати далі »

Прикріплення: 1 · 2 · 3 · 4
Переглядів: 686 | Додав: roky | Дата: 08.11.2015 Коментарі

У серпні 2015 разом з братом стажувались у Литві по артроскопії колінного і плечового суглоба у провідних ортопедів Прибалтики і Європи Маркаса Фьодороваса і Віктораса Єрмолаєваса. Чотири насичені дні, клінічні огляди, розбір обстежень, асистенції на операціях. Дещо виконано індивідуально під наглядом і асистенцією суперових тічерів:)

< ... Читати далі »
Прикріплення: 1 · 2 · 3 · 4 · 5
Переглядів: 570 | Додав: roky | Дата: 08.11.2015 Коментарі

09 - 11 жовтня 2014 разом з братом і колегами прийняв участь у ортопедичному симпозіумі присвяченому хірургії плечового суглоба: від артроскопії до ендопротезування. Три насичених дні з лекціями, дискусіями, плюс live-surgery (показові операції). Серед лекторів відомі у Європі і не тільки: L.Lafosse (Франція), V. Jermolajevas (Литва),  R.Brzoska (Польща), J.Leuzinger (Швейцарія).

... Читати далі »

Прикріплення: 1 · 2 · 3
Переглядів: 539 | Додав: roky | Дата: 05.09.2015 Коментарі

У серпні разом з братом і колегами проходили стажування в клініці у доктора Віктораса Єрмолаєваса, який є одним з провідних хірургів Прибалтики в області плечового суглоба. Насичені дні, з 09.00 до 18.00 включали: доопераційне клінічне обстеження пацієнтів, розбір і інтерпретація додаткових методів обстеження, асистенції на операціях, обговорення післяопераційної реабілітації. Оперативні втручання проводились різноманітні, у тому числі ендопротезування плечового суглоба, артроскопія плечового суглоба при пошкодженнях ротаторної манжети плеча, звичних вивихах плеча. 

Прикріплення: 1 · 2
Переглядів: 768 | Додав: roky | Дата: 20.09.2014 Коментарі

У березні закінчив кадавер-курс по артроскопії колінного суглобу. Проходив на базі навчального  центру Smith&Nephew Surgical Skills Centre York, England. Лектори відомі хірурги з Європи і Англії.  Тематика була великою і цікавою, як і практична частина, включала стани, що є наслідком травм і захворювань колінних суглобів, а саме: пошкодження(розрив) менісків, пошкодження хряща коліна, пошкодження передньої і задньої хрестоподібних зв’язок (ПХЗ і ЗХЗ), звичні вивихи надколінка, пошкодження медіальної і латеральної колатеральних зв’язок коліна. Лекції чергувались з практичними заняттями в анатомці на сучасних артроскопічних стійках. І Англія зустріла нас нетиповою для неї сонячною погодою:)

Переглядів: 1267 | Додав: roky | Дата: 13.04.2014 Коментарі

У вересні побував разом з колегами-хірургами на кадавер-курсах по хірургії стопи і гомілковоступневого суглоба у місті Грац, Австрія. Була потужна анатомічна база, насичені, цікаві лекції і практичні заняття, з 8.00 до 19.00. Деяка інформація прозвучала вперше, і шкода, але зрозумів, що деякі проблеми діагностувались не точно, а інколи і не правильно. Тепер з новими знаннями - втілювати це у практику.
Переглядів: 1052 | Додав: roky | Дата: 19.10.2013 Коментарі

У квітні відбулися курси АО у Барселоні, Іспанія по лікуванні травм і захворювань кульшового суглоба. Учасники були не тільки з Європи, але і Південноі Америки, Азії і Африки. Програма мастер-курсу була насиченою і цікавою, потужна теоретична і практична база, обговорювалися і дискутували основні напрямки і тенденції діагностики і методи лікування проблем кульшового суглоба, досягнення сучасної медицини у цій галузі. Кожний з учасників, без сумніву, підвищив і удосконалив свій професійний рівень. Ну і звичайно приймало нас надзвичайно красиве місто - Барселона.
Переглядів: 1057 | Додав: roky | Дата: 17.08.2013 Коментарі

Підколінна кіста (кіста Бейкера). Багато синовіальних сумок розташовано у підколінній ділянці між сухожилками м'язів підколінної ділянки і колатеральними зв'язками чи виростками великогомілкової кістки. Сумка також розташована глибоко біля кожної з головок литкового м'язу. Симптоми найбільш часто розвиваються у сумці під медіальною головкою литкового м'язу чи у напівперетинчастій сумці. Отже, кіста Бейкера може бути продукцією вип'ячування (грижі) синовіальної мембрани через задню частину капсули коліна чи витік рідини через нормальні комунікації синовіальних сумок з коліном - напівперетинчастої чи медіальної литкової сумок. Симптоми можуть бути різними: від звичайного дискомфорту у підколінній ділянці, набряку, до тромбофлебіту підколінної вени і навіть компартмент-синдрому при розриві кісти. Диференціюють кісту Бейкера від ліпом, ксантом, абсцесів, фібросарком, та ін. пат. станів.  Є різниця кіст Бейкера у дітей і дорослих. У дітей внутрішньосуглобові проблеми дуже рідко є причи ... Читати далі »
Переглядів: 1564 | Додав: roky | Дата: 15.07.2013 Коментарі

1-10 11-20 21-30

Рокита Василь Григорович(097) 616-80-39
www.traumatology.at.ua © 2019