ПИТАННЯ - ВІДПОВІДЬ - Рокита Василь Григорович, лікар травматолог, ортопед
   
Субота, 04.04.2020, 14:09
Мобільна версія сайту Вітаю Вас Гость
Головна | Реєстрація | Вхід
Рокита Василь Григорович
Лікар травматолог, ортопед, м.Львів
тел. (097) 616-80-39
Головна » ПИТАННЯ - ВІДПОВІДЬ


Відповідь

Доброго дня. Необхідний клінічний огляд, а тоді вирішити як допомогти

5.0/5 из 1
Добавил: Марія


Відповідь

Доброго дня. Це залежить від витратних матеріалів. Від 4000грн до 20000грн

4.0/5 из 2
Добавил: Надія

моєму синові рік назад вирізали остеохондрому на нозі великого пальця під нігтьом.через рік появилася знову трошки вище. Чи потрібно вирізати знову чи є якісь методи лікування без хірургічного втручаня


Відповідь

Якщо не турбує, можна не видаляти. Але необхідний клінічний огляд

3.5/5 из 2
Добавил: ольга


Відповідь

Центр Євроклінік або Novo

4.0/5 из 2
Добавил: Слобода Ольга (madelejn)

У моеї мами (їй 80 роки) дуже болять коліна. Операцію думаю вона не потягне. Може поможуть уколи гиалуроноваї кислоти? Можно записатися до Вас на 28 квітня, бо я приїду в той час до Львова і зможу прийти з мамою разом?


Відповідь

Доброго дня. Можна. 28.04 09.30

3.5/5 из 2
Добавил: Людмила Патлаченко

Доброго дня.Скажіть будьласка чи ви вправляли вже передній підвивих плеча.Підвивих дуже важкий,тому що зажатий підпаховий нерв,вивих трапецевидного,дельтовидного м"язів і тріцепса.Робили операцію банкарта в Києвському інституті ортопедіі,але підвивих так і не вправили.І незнаю куди вже звертатись,рука реально вивернута,болить ужасно.Наперед вдячний за відповідь


Відповідь

Доброго дня. Необхідно прийти на клінічний огляд

5.0/5 из 1


Відповідь

Доброго дня. Можливо бурсит. Необхідний огляд

5.0/5 из 1
Добавил: Семчишин Мар'яна Юріївна (butterfly1990)

Доброго дня. Діагноз МРТ: горизонтальний розрив заднього рогу медіального меніска з формуванням параменіскальної кисти в міжвиростковій ямці. Близько місяця назад незручно став.... Були моменти ніби щось "блокувало коліно". Зараз практично болі не відчуваю. Питання: чи потрібно проводити артроскопію? Чи є можливість без артроскоії визначити наскільки пошкоджений меніск?


Відповідь

Доброго дня. Пошкодження меніска - показ до артроскопії, і тільки під час операції можна визначити важкість пошкодження

4.5/5 из 2

Доброго дня. Висновок МРТ: горизонтальний розрив заднього рогу медіального меніска з формуванням параменіскальної кисти в міжвиростковій ямці. Близько місяця назад незручно став.... Були моменти ніби щось "блокувало коліно". Зараз практично болі не відчуваю. Питання: чи потрібно проводити артроскопію? Чи є можливість без артроскоії визначити наскільки пошкоджений меніск?


ВідповідьДоброго дня. Пошкодження меніска - показ до артроскопії, і тільки під час операції можна визначити важкість пошкодження
5.0/5 из 1

дивився диск з мрт,пояснив що мрт може показати лише 60% всiеi картини.на запитання чому такий великий дiапазон вартостi вiд 7 до-18тис. пояснив що може бути розiрвана звязка,а побачити це можна тiльки пiд час операцii.Будь-ласка скажiть чи можна довiряти такому лiкарю?У нас в Чернiвцях медицина на дуже низькому рiвнi.Володимир


Відповідь

Доброго вечора. Необхідний клінічний огляд коліна, переглянути результати МРТ. Якщо пошкоджений меніск і зв'язка, і необхідно проводити пластику зв'язки, ціна операції(витратні матеріали, фіксатори для зв'язки і медикаменти) - близько 20 тис. грн. Звертайтесь

5.0/5 из 1
Добавил: Володимир Дяконенко (vmdyakonenko)

Мені 26 років болять коліна внизу чашечки так, що не можу ходити 4-ох головий мяз став дуже слабкий. При наступанні на ноги різкий стріляючий біль. При натискуванні на болюче місце відчувається рипіння.


Відповідь

Можливо. Але необхідна очна консультація, провести тести на коліні, переглянути МРТ, після цього можна щось конкретніше сказати

5.0/5 из 1
Добавил: Кристина Кныш


Відповідь

На жаль, не можна(

5.0/5 из 1
Добавил: Назарій (Kozlovskuy)

Доброго вечора!З осені 2016 страждаю болями в коліні при вставанні зі стільця,ходьбі по сходах.У листопаді був зроблений рентген,на якому нічого виявлено не було і призначене лікуванні німід таблетки, німід-гель і фізпроцедури.Покращення не відбулося,стала зявлятися гуля під коліном.У лютому в поліклініці зробили прокол під коліном і забрали більше 20 куб.рідини,ввели якісь ліки(назву забула).На короткий час стало легше,але згодом гуля знову зявилася .Було зроблене (кінець лютого)УЗД і поставлений діагноз: артроз 1-2 ступеня, кіста Бейкера.Пройшла курс лікування і 3 місячний прийом Терафлексу.Особливих покращень не було. 22 серпня зроблено МРТ.Висновки:остеоартроз 1ст.Поздовжній та горизонтальний розрив заднього рогу медіального меніска;екструзія проміжної частини медіального меніска. Синовіїт. Кіста Бейкера. Дисплазія виростків стегнової кістки тип В(Dejour). Будь ласка, порадьте,що робити далі.


Відповідь

Доброго дня. Потрібно прийти на огляд, провести тести на предмет пошкодження менісків і зв'язок. Візьміть МРТ зі собою

5.0/5 из 1
Добавил: Маргарита (margarita1967)

Як давно ви працюєте у цій сфері?


Відповідь

8 років, продуктивно і якісно:)

3.0/5 из 2

08.10.2017 попала в ДТП - в результаті перелом ключиці і таза з правого боку. Рука була зафіксована бандажом, два тижні зовсім не знімала його, на третьому тижні почала знімати бандаж наніч, але рука була в нерухомому положенні. На початку цього тижня повністю зняла бандаж і почала розминати руку. Спочатку просто піднімала її за допомогою лівої руки вверх і вбік(вправо) - біль не турбувала. Зараз намагаюся піднімати руку самостійно прямо, піднімаючи вверх і в лівий бік (до свого тіла) - болить біля плеча, таке відчуття наче жалить кропивою. Дуже хвилююся, що ключиця ще не зажила. І якщо все-таки вона зажила, чи може така біль супроводжувати всі мої намагання підняти прямо і вліву сторону руку?
Перелом ключиці зі зміщенням. Знімка немає і конкретнішого опису перелому також, травматологи в лікарні написали в картці просто - перелом ключиці.


Відповідь

Доброго дня. Можливо. Але необхідний клінічний огляд, зробити рентгенограми. Ключиця зростається в середньому за 4 тижні

0.0/5 из 0
Добавил: Ірина (iraosaulenko95)

добрий день. при такому висновку МРТ " МР картина виражених дегенеративних змін колінного суглобу (гонартроз). Пошкодження заднього рогу медіального меніска (Stoller III) та переднього рогу латерального меніска (Stoller ІІ); трабекулярний набряк кісткового мозку великогомілкової кістки. Ознаки синовіїту." однозначно потрібна артроскопія ( яка приблизна вартість) ? чи є потреба зробити ще УЗД ?


Відповідь

Доброго дня. Потреби робити УЗД немає. Необхідний клінічний огляд, переглянути диск МРТ. Виключити можливість пошкодження зв‘язок

0.0/5 из 0
Добавил: Вікторія

Шановний пане Рокита,
моїй мамі 82 роки, живе вона у Львові і мае дуже сильні болі в колінах, застосовує всіляки обезболюючи креми та таблетки. Ходить дуже повільно, стояти майже не може. Я хотіла знайти для мами лікаря для діагностики і лікування. Для мене це не легко, бо я проживаю в Гамбурзі/Німетчина. Мама має надлишкову вагу, що робіть вибір можливих засобів лікування на мій погляд досить вузьким. Я хотіла попросити Вас проконсультувати мою маму і призначити їй лікування. Особливо цікавр було б взнати чи застосовуєте Ви лікування гуаляроновими іньекціями?
Дякую Вам наперед.
З повагою Людмила Бальверс-Патлаченко


Відповідь

Доброго дня. Необхідно зробити рентген знімки колін, прийти на огляд. Ін‘єкціями гіалуронової кислоти займаюсь

5.0/5 из 1
Добавил: Ludmilla Balvers-Patlacenko (ludmillabalvers-patlacenk)


Відповідь

Доброго вечора. Найчастіше буває синдром гіпертрофованої медіопателярної складки: ущільнення і збільшення складки капсули, що травмує хрящ суглоба і спричиняє біль. Необхідний клінічний огляд.

5.0/5 из 1
Добавил: Наталія

Доброго дня, лікарю! Мене цікавить хвороба Гоффа, чому одні лікарі кладуть цей діагноз, а інші кажуть, що це- міф і такої хвороби не існує? Чи може бути таке, що мрт її не показує? Чи можливо таке, що за цією хворобою маскується якась патологія зв'язки надколінника? Скільки коштує операція при такому діагнозі? І чому операція при цьому не завжди допомагає?


Відповідь

Доброго вечора. Необхідно прийти на клінічний огляд

5.0/5 из 1
Добавил: Христина

Добрий вечір, п. Лікарю!
1,5 роки тому консультувалася в Вас з приводу болю в лівому коліні (внаслідок падіння). Ви поставили діагноз гоноартроз іпризначили лікування, яке дало позитивні результати. 29. 03. 2016 в мене діагностували лівосторонній ішемічний інсульт. Тепер болить права нога (чи то коліно).
Хотіла б отримати консультауію щодо лікування.
Є рентген колін, УЗД вен нижніх кінцівок і УЗД правої гомвлки. Мені 63 роки.


Відповідь

Доброго вечора. Ймовірно болі мають неврологічний характер. Необхідна консультація невропатолога

5.0/5 из 1
Добавил: Костюк Леся (ОС_Костюк)


Рокита Василь Григорович(097) 616-80-39
www.traumatology.at.ua © 2020