ПИТАННЯ - ВІДПОВІДЬ - Рокита Василь Григорович, лікар травматолог, ортопед
   
Субота, 04.04.2020, 14:54
Мобільна версія сайту Вітаю Вас Гость
Головна | Реєстрація | Вхід
Рокита Василь Григорович
Лікар травматолог, ортопед, м.Львів
тел. (097) 616-80-39
Головна » ПИТАННЯ - ВІДПОВІДЬ

Василь Григорович,вітаю! Дуже потрібна Ваша дистанційна консультація,сподіваюсь на відповідь.Отже ситуація наступна,батька (53 р.)
впродовж року турбував біль у коліні,періодично проявлялось кульгання.Після УЗД ("Ультрамед") виставлено наступний діагноз:

УЗ картина меніскопатії та кисти медіального меніска;
лігаментозу медіальної колатеральної зв'язки;
ентезопатії сухожилля чотириголового м'язу стегна;
синовіїту правого колінного суглобу.

При обстеженні лівого колінного суглубу - виявлено ознаки дегенеративних змін (віддалені наслідки перенесеного пошкодження) медіального меніска; енезопатії сухожилля чотириголового м'язу стегна;
незначного синовіїту.

Після консультації травматолога було призначене лікування:
1)"Маклюра гель з золотим вусом"
2) "Фурасемід" 1 таб/1р в доб. потім через день
3) "Аспаркам" 2 таб/ 1р в доб.
4) "Мукосат" в/м'яз. - 1 амп. 2 мл через день №30
5) "Ревмоксикам" 1 таб 2р/день - 5/7 днів

На сьогоднішній день прийнято 12 уколів,біль все ще є, батько намагається вдягати панчоху на коліно,- з нею дещо легше ходити.Хотіла б почути Вашу думку, оскільки не впевнена чи призначений курс лікування є вдалим,враховуючи,що полегшення не спостерігається,також цікавить чи є потреба в подальшій діагностиці,консультації зокрема.
Дякую за Ваш час та чекатиму на відповідь!


Відповідь

Доброго дня. Ймовірно у батька артроз коліна, але необхідний клінічний огляд, зробити рентгенограми і тоді комплексне консервативне лікування. Зараз за кордоном на курсах, буду 19.02

5.0/5 из 1
Добавил: Оксана (kittyoksana)

Добрий день. Підскажіть, будь-ласка, 1 рік 3 міс. назад робив операцію на коліно була надірвана ЗХЗ і пошкоджений меніск, якого зачистили , а у липні колінна чашечка на футболі вискочила і я вправив назад. Зараз готуюсь до повторної операції, але вже повністю видалять меніск, бо вискакує на рівному місці (просто стаючи з дивана). Скажіть чи можна потім займатись активно футболом і через який час, якщо можна? І чи є гарантія того що воно не повториться знову, тобто надрив ХЗ??


Відповідь

Доброго вечора. З Ваших слів є сумніви у правильності діагнозу і виборі оперативного втручання. Для вирішення Вашої проблеми і вищеперечислених питань необхідний клінічний огляд.

5.0/5 из 1
Добавил: Богдан


Відповідь

Доброго дня. Імпланти можуть бути як повністю біодеградуючі, так і комбіновані титанова пластинка (endobutton)  і біодеградуючий гвинт. Ціна бл. 19. тис грн

5.0/5 из 1
Добавил: Олена

Доброго дня! Скажіть, будь ласка, чи був у Вас досвід у лікуванні хвороби Гоффа артроскопією?


Відповідь

Доброго дня. Так, є.

5.0/5 из 1
Добавил: Ірина Палій

Доброго дня. Був удар в ногу, сильна біль, мастив долобене, через тиждень біль стихла, але вигляд коліна не дав спокій, лікар приписав процедури і таблетки ревмоксам і цирата потім діагностика - частковий розрив та недостатності задньої схрещеної звязки, синовіт, а мрт- розрив (суботальне пошкодження?) задньої схрещеної звязки. зараз нога не болить. Поясніть будь-ласка, чи можуя займатися вже по чуть-чуть футболом і чи можна у вівторок до Вас на консультацію. Дякую.


Відповідь

Доброго вечора. Необхідний клінічний огляд коліна. 0976168039 телефонуйте для узгодження дати і часу

5.0/5 из 1
Добавил: Василь


Відповідь

Доброго вечора. Необхідний клінічний огляд

5.0/5 из 1

Які варіанти повного відновлення? Орієнтовна вартість? МРТ 2015 - МР-картина розриву передньої хрестоподібної звязки. Комбінований розрив заднього рогу медіального меніска. Ділянки забою кісткового мозку. 2016 - артроскопія. Пластика ПХЗ. (лікар сказав, що з меніском все добре і його не чіпали) МРТ 2018 (після прижку вверх) - Стан після реконструкції ПХЗ. Косий розрив заднього рогу медіального меніска. Давній субхондральний імпресійний перелом медіального плато в/г кістки, незначна контузія задніх відділів плато та латерального виростка стегна ("свіжа"). Остеоартроз І ст. Внутрішньосуглобовий реактивний випіт.


Відповідь

Які скарги на даний момент? Є сумніви, що це від «пошкодження заднього рогу мед. меніска». Необхідний клінічний огляд коліна, зібрання анамнезу, переглянути МРТ, тоді і вирішити подальшу тактику

1.0/5 из 1
Добавил: Михайло Володимирович (35р.)

Доброго дня! Була проведена артроскопія резекція медіопателярної складки не у Львові. Скажіть, будь ласка, чи повинні давати відео з операції і наскільки це є важливо? І чи могла така операція пошкодити якщо видалення було недоцільним?


Відповідь

Доброго дня. Відео з операції є опційним. Для постановки діагнозу чи правильності уже встановленого і тактики подальшого лікування необхідний клінічний огляд

0.0/5 из 0
Добавил: Ірина Паршенко

Скажіть будь-ласка, якого виробника біодеградуючих імплантів ви використовуєте для пластики ПХЗ?


Відповідь

Smith&nephew, Arthrex, DePuy Johnson, Biotek

0.0/5 из 0

діагноз остеохондральне пошкодженн надколіника реактивний випіт в суглобі чи потрібно робити операцію


Відповідь

Доброго вечора. Залежить від того: внаслідок чого сталось це пошкодження і чи є обмеження у рухах. Необхідний огляд

0.0/5 из 0

Доброго вечора у мене травма коліна. Вилітає коліно у ліву сторону і потрібно постійно вправляти його. Уже 2 роки так. Що робити?


Відповідь

Доброго дня. Потрібно оперувати. Для постановки діагнозу і методу оперативного втручання необхідно прийти на огляд

0.0/5 из 0
Добавил: Іван (greskoivan93)

Добрий день. Уже більш як 6 місяців я мучусь від болю в коліні. Злетає чашечка, і поки я її на своє місце не поставлю така біль що це взагалі. Зверталась у свою району лікарню там сказали що потрібно робити операцію і встановлювати пластину, але в них таку операцію непроводять. Більш ніяку інформацію ми не отримали. Хотіла запитати, на скільки це може бути небезпечно, і чи стоїть терміново робити цю операцію?
На це питання ще немає відповіді.
4.5/5 из 2
Добавил: Андрущенко Марія Володимирівна

Добрий день. Уже більш як 6 місяців я мучусь від болю в коліні. Злетає чашечка, і поки я її на своє місце не поставлю така біль що це взагалі. Зверталась у свою району лікарню там сказали що потрібно робити операцію і встановлювати пластину, але в них таку операцію непроводять. Більш ніяку інформацію ми не отримали. Хотіла запитати, на скільки це може бути небезпечно, і чи стоїть терміново робити цю операцію?


Відповідь

Доброго вечора. «злетає чашечка» - скоріш за все, це звичний вивих надколінка, лікується оперативно - проводиться пластика(відновлення) медіальної патело-феморальної зв‘язки. Фіксується не пластиною, а якорями і гвинтом, що розсмоктується. Операція виконується у плановому порядку, все залежить від Вас) я цим займаюсь, будь ласка, за бажанням звертайтесь)

1.0/5 из 1
Добавил: Андрущенко Марія Володимирівна


Відповідь

Якщо турбує біль, ймовірно потрібно оперувати, проводити артроскопію

0.0/5 из 0
Добавил: Юлія (jusheremeta26)

А скільки коштуватиме ця операція?


Відповідь

Імпланти (якорі і гвинт) близько 19 тис грн і медикаменти на операцію і після десь 3.5 тис грн

0.0/5 из 0
Добавил: Андрущенко Марія Володимирівна

Доброго вечора. Прошу сказати. яка ціна лікування ( операції )?Висновок МРТ- ознаки артрозу правого і лівого колінних суглобів.. Дегенеративні зміни медіального і латерального меніска та латеральної колатеральної зв'язки.киста Бейкера. Синовіїт.


Відповідь

Доброго дня. Для вирішення питання подальшого лікування артрозу ( консервативне чи оперативне) і його вартості необхідно зробити якісний рентген, клінічно оглянути коліно

0.0/5 из 0
Добавил: vira

Доброго вечора. Маю труднощі з колінною чашкою - "злітає", триває це вже 15 років, попередньо, до сьогоднішнього дня, це трапилось 4 роки тому. Прямих травм коліна не було. Кожний раз вправляла її самостійно. Вже досить давно зверталась до лікарів - відхилень не виявили, перевіряли за допомогою узд та рентгену. Болі як такої немає, тільки дискомфорт після цього до 2-3 діб. Реакції на погоду немає, хоча з віком може все змінитись. Турбує ситуація, яка може бути у майбутньому. Чи можуть бути інші причини такого окрім пошкоджень меніска? І чи можна це контролювати за допомогою фізичних вправ?


Відповідь

Доброго вечора. «злітає чашечка», чи пошкодження меніска, чи, можливо, нестабільність коліна різні речі. Ймовірно, Вас потрібно оперувати. Для постановки діагнозу необхідний огляд

0.0/5 из 0
Добавил: Оксана Гупало

Доброго дня. Я б хотіла щоб ви мені допомогли. У моєї мами болить ліве коліно не може стати на ноги точніше важко ходити а ззаду коліна є гулька маленька . Були в лікарів вони сказали що висохла рідина виписали ліки по рецепту їх готують в аптеці . що це таке може бути??


Відповідь

Доброго дня. Ймовірно, у мами артроз коліна. Необхідний огляд, зробити рентген коліна, для встановлення стадії артрозу, і тоді визначитись з лікуванням

0.0/5 из 0
Добавил: Марія (mariabakay)

Мій діагноз: поздовжній розрив переднього рогу латерального меніска, тип IIIa за Stoller


Відповідь

Доброго дня. Вам необхідно бл. 4 тис грн на медикаменти на операцію і після

0.0/5 из 0
Добавил: Ольга


Рокита Василь Григорович(097) 616-80-39
www.traumatology.at.ua © 2020