Форма входу

[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
ФОРУМ » Травматологія, артроскопія, ортопедія у Львові » Василь Рокита » Болить коліно
Болить коліно
SystemnikДата: Середа, 2013-05-22, 21:44 | Повідомлення # 21
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго дня, підскажіть будь-ласка, була травма коліна (футбол), щось із коліном! Пройшов тиждень, як такої болі немає, але ногу не можу розігнути на 100%, відразу відчувається біль, дуже болить. Що це може, бути, що робити, і як найшвидше вилікувати... бо треба футбол бігати)))))
 
rokyДата: Четвер, 2013-05-23, 01:43 | Повідомлення # 22
Головний на сайті
Група: Адміністратори
Повідомлень: 199
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Добрий вечір. Не виключено пошкодження меніска. Потрібна очна консультація, огляд коліна. Дзвоніть
 
ГостьДата: Четвер, 2013-05-23, 12:38 | Повідомлення # 23
Група: Гості





доброго дня я займаюсь боксом два роки тому пошкодив пличе і запястя не звертав уваги нещодавно біль стала дуже сильною зробив МРТ пличка і запястя......пличе (пошкодження РМП(розриву окремих волокон сужожилки надосного мяза)пошкодження суглобової губи та капсули суглоба (Банкарта ,SLAP 2)....

запястя мрт (перелом шиловидного відростку ліктівої кістки , пошдодження ТФХК, ліктьовий розрив суглобового диска розрив ліктьової колатеральної звязки , частковий розрив лодоної променево ліктьової звязки )
 
rokyДата: Четвер, 2013-05-23, 12:49 | Повідомлення # 24
Головний на сайті
Група: Адміністратори
Повідомлень: 199
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Добрий день. Потрібна очна консультація, огляд плеча і зап'ястя. Пошкодження РМП і губи лікується оперативно артроскопічно. На рахунок зап'ястя потрібний огляд і вирішення подальшої тактики.
 
ГостьДата: Четвер, 2013-05-23, 12:57 | Повідомлення # 25
Група: Гості





а через скільки можу займатися .....скільки коштує операція????
 
rokyДата: Четвер, 2013-05-23, 13:49 | Повідомлення # 26
Головний на сайті
Група: Адміністратори
Повідомлень: 199
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Після 4-6 міс реабілітації. Вартість від кількості використаних імплантів + медикаменти.
 
ГостьДата: Четвер, 2013-05-23, 15:31 | Повідомлення # 27
Група: Гості





скажіть будь-ласка хоть приблизьно якшо на пличу і запясті робити операцію скільки каштуватиме????????

Додано (23.05.2013, 13:31)
---------------------------------------------
а ви не можите підказати якогось лікаря який лікує боксерів?

 
rokyДата: Четвер, 2013-05-23, 16:21 | Повідомлення # 28
Головний на сайті
Група: Адміністратори
Повідомлень: 199
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
10-15 тис. грн
 
ГостьДата: Понеділок, 2013-06-03, 19:32 | Повідомлення # 29
Група: Гості





Добрий день! в 2011 році в Києві ваш брат і ви оперували моє коліно ПХЗ ,на даний час коліно добре,але з медіальної сторони на згині коліна часто болить ,лікарі місцеві кажуть що це періартрит.Прокололи лікарі у це місце траумель С 5 уколів ,але всеодно турбує ,що порадите?...Я хотів колоти ще флостерон у це місце ,але Тарас Григорович сказав не потрібно,і з вами звязатися,наразі дякую)
 
rokyДата: Понеділок, 2013-06-03, 21:03 | Повідомлення # 30
Головний на сайті
Група: Адміністратори
Повідомлень: 199
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Добрий день. Дзвоніть і приїжджайте. Думаю, це проблема в ділянці "гусячої" лапки, нічого серйозного.
 
ФОРУМ » Травматологія, артроскопія, ортопедія у Львові » Василь Рокита » Болить коліно
Пошук: